نشست جمع خوانی خرداد ماه 1396 | بلاگ

نشست جمع خوانی خرداد ماه 1396

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

معرفی کتاب ماه غریب من در روز شبنه 13 خرداد ماه 1396 در کتابخانه عمومی ولایت هوراند 

 کتاب ماه غریب من از منابع مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی در کتابخانه عمومی ولایت هوراند معرفی و جمع خوانی شد.

رقیه عبدیان، مسئول کتابخانه عمومی ولایت هوراند، از معرفی و جمع خوانی کتاب "ماه غریب من" در این کتابخانه خبر داد.

عبدیان گفت: در این نشست علاوه بر آشنایی با زندگی امام رضا(ع) و بهره گیری از شخصیت آن امام بزرگوار، دانش آموزان با نحوه شرکت در مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی آشنا شدند.

مسئول کتابخانه عمومی ولایت هوراند هدف از برگزاری این برنامه ها را ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین دانش آموزان مقاطع ابتدائی و راهنمایی و آشنائی و تعامل آنان با کتابخانه معرفی و بیان کرد.

عبدیان دراین کلاس ، به معرفی کتاب "ماه غریب من"  نوشته مجید ملا محمدی که از اتشارات آستان قدس رضوی و ویژه رده سنی نوجوانان است پرداخت و سپس بخشی از کتاب را برای اعضاء بازخوانی کرد.

این کتاب ، داستان زندگی امام رضا(ع) را روایت می کند که 4 فصل دارد با نام های: بهشت مدینه، هشتمین آسمان، سفر به سرزمین غربت و سرانجام، تنهایی. هر فصل شامل داستان های کوتاه و زیبایی با موضوعات مختلف است؛ از تولد امام رضا(ع)، پدرش، مادرش و ماجراهای او و یارانش. کتابی که به صورتی متفاوت نسبت به کتاب های دیگر، گردآوری شده و داستان های واقعی اش را خواندنی کرده است.

وی در ادامه به ارائه توضیحاتی در خصوص جشنواره رضوی پرداخت سپس اعضا را به شرکت در مسابقه جشنواره کتابخوانی رضوی تشویق و از آنان خواست تا دوستان خود را به شرکت در جشنواره تشویق کنند.و همچنین آنها را با نحوه شرکت در این مسابقه بصورت آنلاین در کنار سیستم آشنا نمودند و آنان را به شرکت در این مسابقه تشویق و ترغیب کردند.

این دومین نشست جمع خوانی کتابخانه عمومی ولایت هوراند در سال 1396 می باشد.


برچسب‌ها: نشست جمع خوانی...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : جمعه 16 تير 1396 ساعت: 14:58