نشست جمع خوانی دی ماه 1397

ساخت وبلاگ
چکیده : نشست جمع خوانی در کتابخانه عمومی ولایت هوراند نشست جمع خوانی کتاب آزمون بصیرت: حماسه 9 دی در کتابخان... با عنوان : نشست جمع خوانی دی ماه 1397 بخوانید :

نشست جمع خوانی در کتابخانه عمومی ولایت هوراند

نشست جمع خوانی کتاب آزمون بصیرت: حماسه 9 دی در کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند

کتابخانه عمومی ولایت شهرستان هوراند به مناسبت بزرگداشت حماسه 9 دی  در روز دوشنبه دهم دی ماه 1397 اقدام به برگزاری نشست جمع خوانی و معرفی کتاب «آزمون بصیرت 1: حماسه 9 دی» با حضوری اعضای فعال کتابخانه کرد. کتاب حاضر مروری بر بیانات رهبر معظّم انقلاب درباره‌ی حماسه‌ی 9 دی و گزارش حوادث 8 ماه فتنه‌ی 88 است. این کتاب از سری کتاب های معرفی شده کتاب خوان دی ماه می باشد.

در ابتدای نشست این کتاب توسط خانم عبدیان مسئول کتابخانه معرفی شد و سپس قسمت هایی از کتاب توسط اعضای حاضر در نشست خوانده شد.

مسئول کتابخانه افزود: این اثر به صورت گذرا به برخی از ریشه‌های اصلی شکل گیری فتنه پرداخته است و تا آبان سال 1394 به‌روز شده و در مورد بیانات مربوط به سال 88 برخی از نکات تاریخی آن دوران و به اصطلاح شأن نزول بیانات را به صورت کوتاه یادآور شده است
این اثر با رعایت سیر تاریخی بیانات، مخاطب را با تاریخ همراه می کند و این همراهی، فواید متعدّدی را برای او به‌همراه خواهد داشت. مخاطب نکته‌سنج، مدیریّت میدانی رهبر عزیز را خواهد دانست و خواهد فهمید که به آگاهی رساندن عموم مردم چقدر سخت و زمان‌بَر است.

...
نویسنده : بازدید : 1 تاريخ : شنبه 22 دی 1397 ساعت: 10:20