نشست کتاب خوان شهریور ماه 95 | بلاگ

نشست کتاب خوان شهریور ماه 95

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

نشست کتاب‌خوان در کتابخانه عمومی ولایت هوراند 

   کتابخانه عمومی ولایت هوراند  با برگزاری نشست کتاب‌خوان، پذیرای جمعی از اعضاء و علاقمندان کتاب و کتابخوانی شد. 

   نشست «کتاب‌خوان» کتابخانه عمومی ولایت هوراند روز یکشنبه بیست و یکم شهریور  ماه  با حضور جمعی از اعضای این کتابخانه برگزار شد . 

     در این نشست، کتاب‌های «قصه های پیامبر و فرزندانش» نوشته نقی سلیمانی، توسط زهرا حیدری؛ «آب چال(درباره ی اهمیت آب)» نوشته گرم بیس، توسط مبین عبدیان؛ «بوس بابا بزرگ» نوشته جعفر ابراهیمی، توسط هانیه قره پور؛ «پینوکیو» نوشته کارلو کولودی، توسط نازنین مرادی؛ «عروس مهربان» نوشته مسلم ناصری، توسط مریم محمدی؛ «هم روزنامه هم کلوچه» نوشته مریم هاشم پور، توسط آیسان نظامی فرید؛معرفی و تجربه خواندن آنها با حاضرین به اشتراک گذاشته شد.

گفتنی است نشست‌های کتاب‌خوان کتابخانه‌ای با هدف افزایش ضریب نفود نشست‌های کتاب‌خوان و سهولت بهره‌مندی آحاد مردم؛ در کتابخانه‌ها برگزار می شود که در این جلسات کتابداران، نویسندگان، شخصیت‌های فرهنگی عضو کتابخانه، کلیه اعضاء کتابخانه‌های عمومی، سایر علاقمندان و افرادی که تمایل به ارائه معرفی کتاب دارند به معرفی کتاب‌های خوانده شده خود می‌پردازند.

این پنجمین نشست کتابخوانی سال 1395 است که کتابخانه عمومی ولایت هوراند برگزار کرده است. و هر ماه یک نشست در کتابخانه برگزار می شود.

 

 

نشست کتاب خوان,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1395 ساعت: 3:57