عضویت رایگان | بلاگ

عضویت رایگان

تعرفه تبلیغات در سایت

آخرین مطالب

امکانات وب

عضویت رایگان در کتابخانه ها به مناسبت دهه امامت و ولایت

ضمن تبریک پیشاپیش دهه امامت و ولایت به اطلاع می رساند، نهاد کتابخانه های عمومی کشور، در راستای اجرای سیاست های سال ملی خواندن، با رویکردهای تشویقی و فراهم نمودن امکان عضویت اقشار کم برخوردار جامعه، طرح عضویت رایگان کتابخانه ها را به مناسبت دهه امامت و ولایت برگزار می کند. بر این اساس روز شنبه برابر با 27 / 06/ 1395  شهریور ماه سالجاری، عضوگیری در کتابخانه های عمومی سراسر کشور بصورت رایگان (کارت بهاء) انجام خواهد شد.

در شهرستان هوراند  هم این طرح در کتابخانه عمومی ولایت برگزار می شود. متقاضیان استفاده از این طرح و عضویت در کتابخانه های عمومی شهرستان، می توانند در روز یاد شده (27 شهریور ماه)  بصورت رایگان و فقط با پرداخت مبلغ ۵۰۰۰ ریال که بابت هزینه صدور کارت  اخذ می گردد، به عضویت کتابخانه  عمومی ولایت هوراند  در آمده و از خدمات کتابخانه ای برخوردار شوند.

عضویت رایگان,عضویت رایگان در کتابخانه,عضویت رایگان در گروه تلگرام,عضویت رایگان در کتابخانه های عمومی,عضویت رایگان در گروه های تلگرام,عضویت رایگان تلگرام,عضویت رایگان در مجله پزشکی,عضویت رایگان در انجمن های علمی,عضویت رایگان در خبرنامه پیامکی,...
نویسنده : بازدید : 4 تاريخ : چهارشنبه 24 شهريور 1395 ساعت: 3:57